PSIK

+48 789 479 197

kontakt@psikclean.pl

PRACA

Kompleksowego utrzymania czystości zarówno dla Klientów Biznesowych jak i Indywidualnych.

Praca:

Praca stała lub dodatkowa: Regularne zlecenia lub umowa o pracę.
To Ty decydujesz jak często, ile i gdzie chcesz pracować. Pracuj w godzinach, które Tobie odpowiadają.

Zgłoś się do nas i poczekaj na kontakt z naszej strony - poinformujemy Cię o możliwości przyjęcia zlecenia.

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie, doświadczenie w pracy

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Łatwość nawiązania kontaktów.

Twoje zadania:

Sprzątanie apartamentów na wynajem na terenie Gdańska.

SZUKASZ PRACY?
Dołącz do nas!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • Elastyczny grafik pracy

  • Pracę w zgranym zespole

Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza
lub wyślij je bezpośrednio pod adres kontakt@psikclean.pl

To bardzo proste - zgłoś się i poczekaj na kontakt z naszej strony!

Imię i Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Twój adres e-mail:
Praca stała
Praca dodatkowa
Aktualny status zatrudnienia:
Opis doświadczenia zawodowego:
Twoja dyspozycyjność (określ dni i godziny):
Dodatkowy opis:
Akceptuję regulamin, politykę prywatności serwisu wraz z zasadami przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Clean

 PSIK

Z MIŁOŚCI DO CZYSTOŚCI